עבודה בחו"ל – חסכו ים של כסף תוך כמה חודשים

בין עבודה במלצרות או כמאבטח, איש מכירות בסלקום או נציגת שירות לקוחות באורנג', וכל זה בשכר שלא מספיק לקנות פיצה משפחתית עם כל התוספות.  במה כבר יש לעבוד אחרי הצבא?

כל מה שבא לנו זה לחסוך את הכסף ולטוס מפה לדרום אמריקה, ואם אפשר, כמה שיותר מהר. אבל מה לעשות, כרטיס טיסה לדרום אמריקה זה לא כ"כ זול, ואם אתם מתכננים טיול של כמה חודשים, אז הטיול בדרום אמריקה, בין אם בצ'ילה היקרה או בבוליביה הזולה, הוא עולה לא מעט.

 

אז זהו שיש לכם דרך אחרת. אפשר גם לעבוד בחו"ל. זה אומר לחיות בחו"ל ולחסוך בגדול. כולנו שמענו כמה החבר'ה עשו בכריסמס האחרון שם. זה נכון, זה אפשרי,אבל צריך לעבוד קשה בשביל זה. העבודה בחו"ל – בעיקר בקניונים, דורשת עמידה ממושכת, לפעמים 12 שעות ביום. אך יש גם עבודות הרבה יותר נוחות – אופר, או מורה לעברית בקהילה היהודית, ולא חסר עוד כמה אופציות מעניינות (ויש כאלה!).

בקיצור לא חסרות אופציות.

אז כיצד אפשר להסתדר על עבודה מגניבה בחו"ל?

יש חברות שמסדרות לכם עבודה בחו"ל כבר מהארץ, (הרשמו כאן לאחת כזאת). חלק מהעבודות הן אפילו חוקיות! כן כן, שמעתם נכון, חוקיות. אבל לא כולן חוקיות. לכן אנו מבקשים ממכם להיות אחראיים, ולבדוק בדיוק מה אתם מקבלים, ממי למה וכמה. טוסו להרוויח בגדול, כשאתם מודעים גם לסיכונים – לעבוד לא חוקי, למרות שזה מאוד מפתה, יכול גם להסתיים בגירוש מהמדינה בה עבדתם.לכן אנו ממליצים לכם להתייעץ עם אנשי מקצוע עוד כאן מהארץ, ולא לטוס ישירות לארה"ב או קנדה ולחפש בעצמכם. (אבל שוב זכרו לברר בדיוק מה אתם מקבלים, אם זה חוקי או לא ומהם הסיכונים).

לקבלת ייעוץ חינם לגבי עבודה בחו"ל (איפה שבא לכם) – לחצו כאן